İNTERNET ŞUBESİ
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Sonradan Taksitlendirme


Paraf ile yaptığınız peşin işlemlerinizi, Halkbank İnternet Şubesinden, 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'dan ve Mobil Şube’den 12 aya kadar sonradan taksitlendirin!

  • Paraf üye işyeri olsun veya olmasın yurtiçindeki tüm işyerlerinden yapılan peşin harcamalar uygulama kapsamındadır. 
  • Dönem içine yansımış ancak ekstreleşmemiş tek çekim satış işlemleri, Halkbank İnternet Şubenizde Kredi Kartları bölümünden veya 0850 222 0 400 Halkbank Dialog aracılığıyla taksitlendirebilir. 
  • Taksitlendirilebilecek minimum tutar 50 TL, maksimum tutar 30.000 TL’dir. 
  • Yurtiçinde gerçekleştirilen 50 TL ve üzeri peşin işlemler müşteri talebinize istinaden sonradan 3,6,9 ve12 ay seçenekleriyle taksitlendirilebilecektir.
  • Mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. 27 Kasım 2018 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklikle; mal ve hizmet alımlarında elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda altı ay, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalarda, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır.
  • Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Sanal POS üzerinden gerçekleşen işlemler uygulamaya dahildir. 
  • Herhangi bir kampanyadan yararlanmış işlemler (erteleme, + taksit) taksitlendirilmeyecektir. 
  • Sonradan taksitlendirme talimatı, talimatın verildiği aynı gün içinde iptal edilebilir. Sonradan Taksitlendirme uygulaması kapsamında taksitlendirme talebi iptal edilen bir işlemin yeniden taksitlendirilmesi aynı gün yapılabilmektedir.
  • Sonradan Taksitlendirme uygulamasına nakit avans ve nakit muadili işlemler, kumarhane ve bahis işlemleri, vergi ödemeleri, kredi kartından gerçekleştirilen düzenli ödeme talimatları, Borç Taksitlendirme uygulaması kapsamındaki işlemler ve daha önce taksitlendirilmiş işlemler dahil değildir. 
           İşlem faizi aşağıdaki gibidir;
 
Taksit Adedi36912
Faiz (BSMV ve KKDF hariç)2,25%2,25%2,25%2,25%

Başvuru Kanalları :

Halkbank İnternet Şubesi 

0850 222 0 400 Halkbank Dialog 

Hesaplamak için tıklayınız.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.