İNTERNET ŞUBESİ
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Paraf Esnaf
Esnafın gücüne güç katan Paraf Esnaf, şimdi hem kredi hem banka kartı!

Kurulduğu günden beri esnafın yanında olan Halkbank, Paraf Esnaf’a eklediği yeni özelliklerle işinize güç katıyor.

Yeni Paraf Esnaf şimdi çok daha güçlü bir kart çünkü hem banka, hem de kredi kartı. Paraf Esnaf ile ödemelerinizi ister banka kartınızla, ister kredi kartınızla yapabilirsiniz. Tek kart ve tek şifre ile…

Üstelik 250 TL’ye kadar olan harcamalarınızda temassız özelliğini de kullanabilirsiniz.
Paraf Esnaf ile mal ve hizmet alımlarında taksitli ve vadeli işlem yapabilir, çek ve senet işlemlerini kart üzerinden gerçekleştirerek nakit akışınızı düzenleyebilir, ana bayii limit özelliği sayesinde çalıştığınız tedarikçilerden avantajlar sağlayabilirsiniz.

Paraf Esnaf kartınız ile KOBİ/Esnaf POS’lardan yapılan peşin işlemlerde ertesi gün, vadeli/taksitli işlemler için vade/taksit tarihinde karta ödeme yapılması beklenmektedir. Borcun vade tarihinde ödenmemesi halinde ödenmeyen kısmına, vade tarihinden bir sonraki hesap kesim tarihine kadar faiz işletilecektir.

Üstelik nakit ihtiyacınız durumunda Paraf Esnaf kartınızı Dost Hesabınız ile birleştirerek tüm Halkbank ATM’lerinden kolaylıkla nakit çekebilir, sizin için hazırladığımız birçok ürün özelliğinden, indirimli hizmetlerden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
Özellikler
Kampanyalar