İNTERNET ŞUBESİ
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Paraf Esnaf
Esnafın gücüne güç katan kart; Paraf Esnaf!

Kurulduğu günden beri esnafın yanında olan Halkbank, şimdi de Paraf Esnaf ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor, yükünüzü hafifletiyor.
Siz de Paraf Esnaf ile mal ve hizmet alımlarında taksitli ve vadeli işlem yapabilir, çek ve senet işlemlerini kart üzerinden gerçekleştirerek nakit akışınızı düzenleyebilir, ana bayii limit özelliği sayesinde çalıştığınız tedarikçilerden avantajlar sağlayabilirsiniz.

Paraf Esnaf kartınız ile KOBİ/Esnaf POS’ lardan yapılan peşin işlemlerde ertesi gün, vadeli/taksitli işlemler için vade/taksit tarihinde karta ödeme yapılması beklenmektedir. Borcun vade tarihinde ödenmemesi halinde ödenmeyen kısmına, vade tarihinden bir sonraki hesap kesim tarihine kadar faiz işletilecektir.

Üstelik nakit ihtiyacınız durumunda Paraf Esnaf kartınızı Dost Hesabınız ile birleştirerek tüm Halkbank ATM’lerinden kolaylıkla nakit çekebilir, sizin için hazırladığımız birçok ürün özelliği, indirimli hizmetler ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Çünkü esnaf ister, Halkbank yapar.

Paraf Esnaf ile yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard, yurt içinde Troy logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Yurt içinde Paraf Üye İşyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir ve kampanyalardan yararlanma imkanına sahip olursunuz. 
Özellikler
Kampanyalar