İNTERNET ŞUBESİ
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Evlenecek Olanlara Alışveriş Tüyoları
Evlenecek Olanlara Alışveriş Tüyoları

1. İhtiyaçları Önceden Belirleyin!

Bütçenize göre hareket edin. İhtiyaçları, öncelik sırasına göre birlikte belirleyin. Örneğin evlendikten 3 yıl sonra ihtiyacınız olacak bir şeyi almayı bu sürece sıkıştırmanız gereksiz olacaktır. Listeyi yazılı hale getirin ve her zaman yanınızda bulundurun. İhtiyaçları giderdikçe üstünü çizerek bir sonrakine geçin.

 

 

2. Ölçün, Biçin!

Evlendikten sonra yaşayacağınız evin her bölümünün boyutlarını ölçün ve bu notları alışveriş sırasında her zaman yanınızda bulundurun. Mutfağa sığmayacak bir masa, salona küçük gelecek koltuk takımının tadınızı kaçırmasına izin vermeyin!

 

 

3. Kampanya Canavarı Olun!

Çeyiz veya ev alışverişi yaparken, pek çok indirim ve kampanya ile karşılaşmak mümkün. En avantajlı kampanyaları yakalamak için alışveriş yapmak istediğiniz yerlerin kampanya durumlarını sık sık takip edin. Fırsatını bulunca da kaçırmayın. Toplu alışverişlerde ekstra avantajlar da yakalayabilirsiniz.

 

 

4. Renkleri ve Zevkleri Tartışmayın!

Birlikte yaşayacağınız evinizi düzerken, çok fazla alternatifle karşılaşacaksınız. Çeşitli renkler ve tasarımlar kafanızı iyice karıştıracak. Alışveriş için gideceğiniz mağazaların internet sitelerini dolaşarak ikinizin de hoşuna giden tarzları önceden belirleyin. Böylelikle alışveriş sırasında zaten ikinizin de sevmediği tarzdaki ürünlerle vakit kaybetmeden hızlıca hareket edip karar verebilirsiniz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK KAMPANYALAR