İNTERNET ŞUBESİ
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Parafly
Yeni Parafly artık hem kredi kartı, hem de banka kartı!

Yeni Parafly, yenilikçi özellikleri ile size her zamankinden daha da ayrıcalıklı bir dünya sunuyor.

Parafly kartınız varsa artık ayrıca banka kartı taşımanıza gerek yok; yeni teknolojisi sayesinde iki kart artık bir arada, hizmetinizde. Tek yapmanız gereken, alışverişlerinizde ödeme için kredi kartı veya banka kartı seçeneklerinden birini tercih etmek!

Parafly’a özel avantajlar hem kredi kartı hem banka kartı ödemeleriniz için geçerli olacak, üstelik dünyanın her yerinde. Ayrıca temassız ödeme özelliği olan tüm noktalarda bu özelliği kullanabilir, 350 TL ve altı ödemelerinizi şifre bile girmeye gerek kalmadan yapabilirsiniz.

Özellikler
Başvuru Bilgileri
Sizlerde Paraf’ın eşsiz özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız, Şimdi Başvur'a tıklayarak , istenilen kart türüne göre PARAF / PARAFLY boşluk, TCKN boşluk, gelir bilginizi yazıp 3452’e SMS gönderebilir, 0850 222 0 400 Halkbank Dialog, Halkbank İnternet Şubesinden ya da size en yakın Halkbank Şubesi’nden başvuruda bulunabilirsiniz! 


Kredi kartı başvurunuzun sonucunu 0850 222 0 400 Halkbank Dialog ‘dan, Halkbank İnternet Şubesinden ya da başvuruda bulunduğunuz Şubemizden öğrenebilirsiniz.