İNTERNET ŞUBESİ
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Paraf Business
Paraf Business, firma adına harcama yapan kişiler için geliştirilmiş özel bir kredi kartıdır. Yurt içinde ve yurt dışında, şirketinize ofis malzemesi alımından, iş seyahatlerinize ait konaklama masrafına kadar, iş yerinize ait harcamalarınızı, Paraf Business'ınız ile kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
Firmalara Sağladığı Faydalar

Firmanız adına yapılan harcamalar ve faiz giderleri, direkt olarak firma giderlerinde gösterilebildiği için firmanız ve özellikle firmanız adına bu kartı kullanan firma ortaklarınız açısından finansal kolaylık sağlar.


Kuruluşunuzda kullanılacak Paraf Business'ın sayısı, harcama ve nakit avans çekme limitleri sizin tarafınızdan belirlenir. Böylece işyerinizde kimin, en fazla ne kadar harcayabileceğini siz belirlemiş olursunuz.

Firma adına yapılan tüm harcamaları firmanıza aylık olarak gönderilen hesap bildirim cetvelinizden kontrol edebilirsiniz.

Ödemeleri toplu olarak yapar; avans kapatma, makbuz düzenleme gibi işlerle uğraşmazsınız.

Paraf Business kullanan personelinize nakit çekme yetkisi verebilir ya da kısıtlayabilirsiniz.

Paraf Business geri ödemelerinizi hiç şubeye gitmeden otomatik virman yoluyla yapabilirsiniz.
Kullanan Kişilere Sağladığı Faydalar

Paraf Business kullanıcıları nakit ödeme yapmak zorunda kalmaz ve nakit taşıma riskinden kurtulur.


Firma adına yapılan harcamalar kişisel harcamalardan kolayca ayrılabilir.

Kart ile yapılan harcamalar kullanıcılara gönderilen kişisel hesap bildirim cetveli’nde detaylı olarak incelenebilir.

Paraf Business sahibi çalışanlarınız, seyahat esnasında yurtiçi ve yurt dışında gerçekleşebilecek ani ve beklenmedik ölüm ve sürekli sakatlıklara karşı belirlenen limitlere kadar güvence altındadır.

Kayıp ve Çalıntı Sigortası, kartın kaybolduğu ya da çalındığı 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'a bildirildiği anda devreye girer.

Üstelik, Halkbank, firmanız adına yaptığınız harcamalarınız için geliştirdiği Paraf Business'a yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Paraf Business kullanıcıları, firmaları adına yaptıkları harcamalarda indirim ve taksit imkanı yanında alışverişlerinizde ParafPara imkanından yararlanabilirsiniz.

Paraf Business sahipleri, Ankara Esenboga Havalimanı Iç Hatlar’da yer alan AnadoluJet “primeclass” Lounge ve Dıs Hatlar’da yer alan Comfort Lounge’ da, 1 misafirleri ile birlikte uzun bekleyişlerini keyfe dönüştürüyorlar.

Lounge hizmetinden ücretsiz yaralanabilmek için;
  • Kart sahiplerimizin kartlarına son 2 ay içerisinde sahip olmuş olmaları veya 
  • Son ekstrelerindeki alışveriş bakiyesinin 7.500 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

Hesap Kesim Tarihi Değişikliği:
 
Hesap Kesim Tarihi değişikliği, talep alınan ekstre döneminden 1 sonraki ekstre döneminde devreye alınmaktadır.
Özellikler
Kampanyalar