İNTERNET ŞUBESİ
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Paraf Sanal
Paraf'a bağlı olarak çalışan Paraf Sanal ile kolay, hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarın!

Paraf'a bağlı olarak çalışan Paraf Sanal ile kolay, hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarın!

Paraf Sanal başlangıçta sıfır limitli olarak üretilir. Halkbank İnternet Şubesi'ni kullanarak, Paraf Sanal'a özel on-line limit değiştirme özelliği ile alışverişleriniz öncesi limitinizi dilediğiniz tutarda artırabilir, alışverişleriniz sonrası kalan limitinizi arzu ederseniz tekrar güvenli bulduğunuz seviyeye indirebilirsiniz. Paraf Sanal'ın limitini değiştirmek için Halkbank İnternet Şubesi/Kredi Kartı/Sanal Kart/Limit Değişikliği ekranını kullanabilirsiniz.
Numarası, bağlı olduğu asıl Paraf'ınızdan farklı olan Paraf Sanal, internette güvenli alışveriş imkanı sağlar. Değiştirilebilen limit avantajı ile kartınızın numarası internet üzerinde görüntülense dahi, limitinizi sıfırlayabildiğinizden dolayı yetkisiz kullanımlar önlenmiş olur.
Paraf Sanal'a ait güncel CVV ve son kullanma tarihi bilgileri ile kartınızla ilgili diğer tüm bilgilere, Halkbank İnternet Şubesi/Kredi Kartı/Sanal Kart/Bilgi Görüntüleme ekranından ulaşabilirsiniz.
Paraf Sanal ücretsiz olup, yapılan işlemleri kartınızın bağlı olarak çalıştığı Paraf'ın Hesap Özeti'nde görebilirsiniz.

Sahip Olmak Çok Kolay...

Sanal Kart Kullanımı için Faydalı Bilgiler

İnternette sanal kartınızla daha güvenli alışveriş yapabilmek için   gerçekleştirmek istediğiniz işlem tutarı kadar limit belirlemenizi ve işleminiz sonrasında limitinizi sıfırlamanızı öneririz.
Sanal kart için belirlediğiniz limit asıl kart limitinize bağlı bir orandır. Limit sıfırlanmadığında asıl kart limiti artması durumunda limit artabilecektir.
Limitin sıfırlanmaması durumunda kartınıza ödeme yaptığınızda sanal kart limitiniz daha önce belirlediğiniz tutara gelebilecektir.
Güvenli bulduğunuz internet sitelerinden güvendiğiniz cihazlar üzerinden alışveriş yapmanızı, işlem sonrasında sanal kart limitinizi sıfırlamanızı tavsiye ederiz.
Bankalar sizi telefonla arayarak vb. yollarla  kart numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve kartınızın arka yüzündeki 3 haneli güvenlik kodunu, internette güvenlik alışveriş (3d şifresi) şifresi , internet şubesine giriş şifresi, kart şifresi  vb. şifre bilgilerinizi istemezler. Güvenliğiniz için bu tarz taleplere itibar etmeyiniz.  Detay https://www.parafcard.com.tr/482-bunlari_yemeyin
Özellikler
Başvuru Bilgileri
Paraf sahibiyseniz hemen Halkbank İnternet Şubesi’ne girerek Sanal Kart talebinde bulunabilirsiniz. Eğer Halkbank İnternet Şubesi’ne üye değilseniz, nüfus cüzdanınızla beraber size en yakın Halkbank Şubesi’nden İnternet Şubesi Üyelik başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz