İNTERNET ŞUBESİ HEMEN BAŞVUR
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Ücretsiz Kredi Kartı
HalkCard ile yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz.
HalkCard ile yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz.
 
HalkCard'ınızı kullandıkça anında ParafPara kazanır, kazandığınız ParafPara'ları Paraf üye İşyerlerinde yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz.

HalkCard, kampanya ve ürün özelliklerinden yararlanamayacak, taksitli işlem yapamayacaktır.

Nakit ihtiyaclarınızı HalkCard ile şubelerimizden, BANK24'lerimizden, Halkbank İnternet Şubesi'nden, 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'dan ve tüm dünyada kartınız üzerinde yer alan Visa veya MasterCard amblemi gördüğünüz bankalardan ve bu bankaların ATM'lerinden karşılayabilirsiniz.

Kartınıza ait hesap özetinizi, dilerseniz TL dilersiniz de USD hesap özeti olarak alabilirsiniz. HalkCard, temaslı özellikli olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

HalkCard’ın kart aidatı bulunmamaktadır.
Özellikler
Başvuru Bilgileri
Sizlerde Paraf’ın eşsiz özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız, istenilen kart türüne göre PARAF / PARAFLY boşluk, TCKN boşluk, gelir bilginizi yazıp 3452’e SMS gönderebilir, 0850 222 0 400 Halkbank Dialog, Halkbank İnternet Şubesinden ya da size en yakın Halkbank Şubesi’nden başvuruda bulunabilirsiniz! 


Kredi kartı başvurunuzun sonucunu 0850 222 0 400 Halkbank Dialog ‘dan, Halkbank İnternet Şubesinden ya da başvuruda bulunduğunuz Şubemizden öğrenebilirsiniz.