İNTERNET ŞUBESİ
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Temassız Özellik


BOZUK PARA ARAMA, PARA ÜSTÜ BEKLEME DERDİNİ ORTADAN KALDIRAN, HIZLI VE RAHAT ÖDEME ARACINIZ: TEMASSIZ PARAF

Temassız Paraf, temassız işlem yapabilme özelliği sayesinde, küçük tutarlı ödemelerinizde daha hızlı ve daha kolay işlem yapabilmenize olanak tanır.
Temassız Paraf ile şifreye gerek kalmadan ve okuyucusu olan tüm noktalarda 120 TL ve altındaki işlemler temassız olarak daha kısa sürede yapılabilecektir. Bu işlem için yapmanız gereken tek şey; kartınızı temassız okuyucuya yaklaştırmaktır.

Temassız Paraf ile Alışveriş

Temassız Paraf kartlarınız ile gerek yurt içi gerekse yurt dışında kısaca dünyanın her yerinde Visa ve MasterCard logolu tüm işyerlerinde ve Troy temassız Paraf kartlarınız ile  Troy logosu bulunan tüm yurtiçi işyerlerinde alışveriş yapabilir, zengin Paraf Üye İşyeri ağında taksitli alışveriş ve kampanyalardan yararlanma imkânına sahip olursunuz.

Kartınızın Temassız İşlem Özelliğini Kullanabilmeniz için 

Kartınızın temassız özelliğinden yararlanabilmeniz için, kartınızla POS üzerinden yapacağınız ilk alışveriş işleminizi şifre kullanarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra yapacağınız alışverişlerde (alışveriş tutarı 120 TL ve altı işlemlerde) kartınızın temassız özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Temassız İşlem Limiti

Temassız işlemlerinizde kullanabileceğiniz toplam limit,tek seferde yapacağınız alışverişleriniz için azami 120 TL, değişik zamanlarda yapacağınız temassız alışveriş işleminiz ise toplamda azami 360 TL olarak belirlenmiştir.

Yapacağınız her temaslı - şifreli alışveriş sonrası, temassız işlem limitiniz, tek seferde yapacağınız temassız alışveriş işlem limiti olarak azami 120 TL olarak ve değişik zamanlarda yapacağınız temassız alışveriş işlemleriniz için azami 360 TL tekrar güncellenecektir. 

Temassız Paraf kredi kartınız, temaslı özelliğe sahip diğer Paraf kredi kartlarının sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir.


TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.